Propozycje prezentów urodzinowych dla najbliższych osób

Zbliżają się wielkie uroczystości, które będą organizowane w Twojej rodzinie? Urodziny dziecka? Imieniny siostry lub teściowej? Jeśli nadal nie masz żadnego pomysłu, koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Poniżej prezentujmy ciekawe propozycje prezentów.

Poduszka z imieniem dziecka jako prezent dla malucha

Gdy dziecko w rodzinie ma urodziny, najbliżsi prześcigają się w kupowaniu, coraz droższych i coraz bardziej okazałych prezentów. W pogoni za najdroższymi upominkami wiele osób często zapomina, zwłaszcza na przykład rodzice chrzestni, że najcenniejsze prezenty to te praktyczne. Wydawać się mogło, że poduszka z imieniem dziecka to nic szczególnego, jednak nic bardziej mylnego. Taki spersonalizowany upominek ma bardzo wiele zalet, które przewyższają korzyści związane z wręczeniem bardzo drogiego prezentu. Poduszka z imieniem dziecka to tani i praktyczny prezent na każdy domowy budżet. Rodzice mogą włożyć taką poduszkę do pokoju dziecka lub łóżeczka.

Modne obrusy do salonu dla rówieśnika

Modne obrusy do salonu to idealny prezent dla bliskiej osoby posiadającej już swoje „cztery kąty”. Obrus w polskich domach zawsze jest obowiązkowym elementem bez względu na to, czy stoi mały kawowy stoliczek, czy duży dębowy stół. Zazwyczaj w salonach stoi tzw. wypoczynek wraz ze stolikiem, dlatego obrus zawsze pełni świetną ozdobę komponującą się z resztą otoczenia. Zanim jednak zakupimy taki obrus na prezent, warto wziąć pod uwagę, w jakim stylu posiada salon osoba, która będzie obdarowywana prezentem. Modne obrusy do salonu występują w wielu ofertach. W wielu sklepach można dobrać odpowiedni obrus na duży stół lub na malutkie ławy. Najważniejszą kwestią jednak jest dobranie obrusu do odpowiedniego stylu. Są jednak na szczęście modne obrusy do salonu, które pasują do każdego wnętrza – chodzi o obrusy gładkie w barwach bieli, beżu czy szarości. Coraz większą popularność zdobywają obrusy gobelinowe, które są inspirowane malarstwem i prezentują się bardzo stylowo.